25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Грантовий конкурс зі зміцнення демократії в Європі за допомогою інновацій

Благодійний фонд Google оголошує відкритий конкурс для європейських компаній та установ Google.org Impact Challenge: Зміцнення демократії в Європі. Проєкт має на меті сприяти розширенню ініціатив, які сприяють стійкості демократії в регіоні, включно з використанням передових технологій і штучного інтелекту. Бюджет проєкту — 15 000 000 євро.

Участь у конкурсі можуть взяти неприбуткові організації, громадські організації, наукові установи та соціальні підприємства.

Участь у проєкті передбачає ефективне партнерство між державними, приватними та громадськими організаціями як носіями демократії та передових технологій. Ініціатива спрямована на підтримку демократичних процесів та взаємодію шляхом створення програм та продуктів, які нададуть виборцям високоякісну інформацію, а компаніям та державним платформам інноваційні інструменти безпеки та навчання у довгостроковій перспективі.

У межах конкурсу буде відібрано дієві пропозиції, зокрема ті, що використовують технології ШІ, а також коаліції організацій, які об’єднуються для створення або масштабування рішення.

Запропоновані ідеї мають відповідати таким напрямкам:

Захист чесності виборів. Йдеться про підтримку кібербезпеки критичної інфраструктури та розбудову кіберпотенціалу неприбуткових неурядових організацій, які працюють над темами, пов’язаними з виборами, а також боротьбу з іноземною дезінформацією за допомогою інноваційних методів, таких як prebunking.

Навчання виборців. Цифрова грамотність та інформаційна доступність.

Посилення громадянського діалогу. Заохочення масштабного діалогу та створення спільноти для досягнення згоди та впровадження технологій, які допомагають приймати обґрунтовані рішення.

Вибрані організації та пропозиції можуть отримати від 250 000 до 1 000 000 євро у вигляді фінансування та додаткової підтримки для прискорення реалізації свого проєкту.

Ми вже писали про те, що Україні офіційно можна стати посмертним донором органів.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті