36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

До проєкту із забезпечення скрапленим газом вразливих категорій громадян на прифронтових територіях долучать ще дві області

Йдеться про експериментальний проєкт щодо забезпечення скрапленим газом вразливих категорій населення на прифронтових територіях. Цей проєкт курує Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук, – повідомляють на сайті Мінреінтеграції.

Спочатку проєкт планували реалізувати лише на Харківщині. Проте Віцепрем’єрка запропонувала розширити проєкт також на Сумську та Донецьку області, які вже визначили потреби та надали свої пропозиції до проєкту нормативного акта.

Зазначимо, що проєкт відповідної постанови розробляється Міненергетики спільно з Мінреінтеграції, обласними військовими адміністраціями, прифронтовими громадами й за участі інших зацікавлених учасників.

“У межах гуманітарного реагування ми хочемо забезпечити побутовим газом якомога більше вразливих громадян на прифронтових територіях. Тому не будемо обмежуватися Харківщиною. Розповсюдимо проєкт на Сумську та Донецьку області”, — підкреслила Ірина Верещук.

Ми вже повідомляли про те, що Уряд збільшив розмір грантів харків’янам за програмою єРобота до 500 тис. грн.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті