35.8 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Ще більше можливостей для інноваційного навчання: у Києві відкрили простір GovTech-освіти — CDTO Campus

Відтепер студенти CDTO Campus зможуть відвідувати офлайн-лекції в сучасному інноваційному просторі.

Приміщення обладнане всім необхідним для продуктивного навчання, налагодження партнерств та ефективної комунікації між студентами. Ця ініціатива спрямована на розвиток цифрової трансформації та запровадження нового формату менеджменту, якого раніше не існувало в Україні.

“Україна однією з перших у світі запровадила посаду CDTO. Зараз 55 заступників із цифрової трансформації працюють у міністерствах, обласних адміністраціях та міських радах. Однак нам потрібно ще понад 1 500 CDTO, які розвиватимуть цифрову трансформацію на місцях. Саме тому в листопаді минулого року ми запустили CDTO Campus — місце, де зростають менеджери цифрової трансформації. Наступний крок — відкриття офлайн-простору, де навчатимуться кваліфіковані кадри, які стануть драйверами змін у державі”, — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У листопаді 2023 року Мінцифри разом із партнерами запустила CDTO Campus. За час роботи проект підтвердив ефективність результатами — понад 200 випускників та 5 реалізованих освітніх програм. Для студентів передбачено навчання за довгостроковими, короткостроковими та індивідуальними програмами. Зараз тривають довготривала програма “Цифрова трансформація в публічному врядуванні” (9 місяців) та короткотривала “UNDP: Лідерська програма для жінок у цифровізації держпослуг” (6 місяців).

“Посилюючи нову генерацію лідерів цифрової трансформації, CDTO Campus є каталізатором інновацій і співробітництва. Він об’єднає експертів з України і світу, сприятиме обміну досвідом і розвитку навичок, спрямовуючи цифрову трансформацію України до нових вершин”, — вважає директор офісу GIZ в Україні Даніель Буше.

Також під час події представили нову довготривалу програму для підтримки та розвитку громад у сфері цифровізації. Оскільки є потреба в 1 470 цифрових лідерах громад. Програма допоможе громадам ефективно впроваджувати цифрові технології, підвищувати прозорість і результативність місцевого управління. Крім того, оголосили учасників, які навчатимуться за лідерською програмою “Створюємо цифрове майбутнє”. Вони, зокрема, відвідають інтенсив у Школі публічної політики Маккорта при Джорджтаунському університеті у Вашингтоні, США.

“Для побудови найзручнішої держави у світі — без черг, бюрократії та корупції — Україні потрібні лідери цифрової трансформації. Ми поділяємо амбіцію Мінцифри — підготувати 1 500 CDTO для впровадження реформ як на національному, так і на регіональному рівнях. Оскільки в Україні немає університетів, де би системно готували таких спеціалістів, ми разом із міжнародними партнерами підтримали відкриття CDTO Campus і продовжуватимемо працювати над тим, щоб він відповідав своєму призначенню”, — зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Проект передбачає змішану систему навчання: учасники можуть відвідувати заняття в Києві в новому просторі CDTO Campus або долучитися дистанційно. На завершення офлайн-модулів студенти отримують доступ до коротких відеолекцій та інтерактивних завдань у спеціальному мобільному застосунку CDTO Campus.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Мінцифри представило новий освітній проект для лідерів цифрової трансформації — CDTO Campus. Його мета — забезпечити державу кваліфікованими фахівцями для реалізації цифрових реформ, а також підготувати та підтримати держслужбовців, які працюють у сфері цифрової трансформації.

Нагадуємо, що Google відкриває набір на безкоштовну менторську програму для малих бізнесів у рамках “Зростайте з Google”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті