25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Google відкриває набір на безкоштовну менторську програму для малих бізнесів у рамках “Зростайте з Google”

Google продовжує навчати українців розбудовувати свій бізнес та збільшувати прибутки у рамках програми “Зростайте з Google: програма для малих бізнесів”, йдеться у повідомленні пресслужби компанії. Від сьогодні учасники програми можуть подати аплікаційну форму на безкоштовну менторську програму, аби прокачати один із напрямків своєї справи індивідуально з експертами,

Ментор зможе стати тією людиною, яка віртуально візьме учасників за руку й проведе крізь зміни та трансформації, які відкладали, на які було недостатньо експертизи, на які все ніяк не наважувалися. Під час роботи з ментором власники малих бізнесів зможуть пропрацювати конкретні запити, які не дозволяють рости й збільшувати прибутки: від фінансового планування, налагодження процесів до побудови воронки продажів та написання грантових заявок на розвиток бізнесу. 

Хто може взяти участь?

  • Підприємці без команди, які думають над тим, як можна вийти на новий рівень, заробляти більше та нарешті мати вихідні.
  • Підприємці з невеликою командою, які досі контролюють усі процеси й надто втомлені, аби думати про масштабування та стрімке збільшення прибутку.
  • Люди з ідеєю власного бізнесу, які ще не мали можливості розпочати реалізацію, але мають готовий концепт і готові під час менторської програми стартувати.

Аби взяти участь у трьохмісячній менторській програмі, потрібно з 23 травня по 6 червня 2024 року включно зареєструватися на сайті “Зростайте з Google: програма для малих бізнесів”, а також:

  • оцінити свій бізнес за методом “Коло зростання бізнесу”;
  • заповнити аплікаційну форму на участь у менторській програмі.

Детальніше про програму можна почитати на сайті.

Що отримає кожен учасник менторської програми?

  • Три індивідуальні годинні зустрічі із менторами.
  • Завдання для виконання між зустрічами.
  • Щомісячні зустрічі наживо, де експерти розберуть теми критично важливі для бізнесу.
  • Спілкування з однодумцями у невеликих групах.
  • Вирішений запит наприкінці менторської програми.

Під час навчання на “Зростайте з Google: програма для малих бізнесів”  Анна Москаленко, засновниця студії масажу обличчя Kontour, нарешті розібралася із фінансами для своєї справи. “Що мені дуже подобається в навчанні від Google, це те, що спікери насамперед є підприємцями і розказують не теоретичні знання з книг, а свій реальний і, що дуже важливо, актуальний досвід. Ось мене саме ця актуальна і реальна інформація драйвить і надихає. Мій P&L (звіт про прибутки та збитки) нарешті працює, а аналіз конкурентів надихнув на нові рухи!” – коментує Анна. 

Людимила Тищенкозасновниця бренду світловідбивних шоперів та аксесуарів Svitashka, розповідає про програму та зміни в її бізнесі під час навчання: “Особливо мене вразили історії не успіху. Та модуль по фінансах. Уся інформація для мене була і залишається актуальною. Деякі моменти передивлююсь у повторі. Завдяки отриманим знанням, планую масштабувати свій бізнес та найняти працівників, оскільки на даний момент працюю самостійно.

В Іванки Марчук, співвласниці магазину авторських подарунків Stella Sun Studio, під час навчання виникло багато ідей для росту бізнесу: “З‘явилося чітке розуміння, в яку сторону можна масштабуватися. Плануємо розширити виробництво, і за рахунок цього збільшити наш асортимент та розширити цільову аудиторію. Зараз працюємо над власним сайтом. Також в планах вийти на закордонний ринок.”

Більше інформації про “Зростайте з Google: програма для малих бізнесів” й реєстрація на менторську програму за посиланням.

Google також пропонує інші корисні ресурси для бізнесу – більше інформації на освітньому хабі Google Знання.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті