36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Безоплатне стажування у США для українських підприємців та інноваторів

Уряд США за підтримки Американських рад з міжнародної освіти у межах програми «Лідери українського бізнесу: сприяння інноваціям та підприємництву» оголошує про новий набір учасників на весняний курс UBL PIE у 2025 році. Проєкт має на меті надати підприємцям, інноваторам та бізнесменам з усієї України навички розробки інноваційних економічних, політичних та бізнес-рішень. 

Участь у програмі можуть взяти громадяни України старше 21 (на момент подачі заявки), які постійно проживають на території України, вільно володіють англійською мовою та мають досвід та спрямованість на продовження кар’єри у сферах бізнесу, соціального підприємництва та іновацій.

У межах UBL PIE для стипендіатів передбачено безоплатне стажування у США впродовж місяця, організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності. Місцями стажувань можуть бути бізнес-структури, неприбуткові організації, бізнес-акселератори, урядові офіси економічного розвитку тощо. Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, аби зміцнити свої лідерські та технічні можливості.

Після завершення курсу стипендіати зберуться разом на фінальний захід у Вашингтоні, округ Колумбія, який включатиме семінари з професійного розвитку та мережеві заходи задля побудови тривалих професійних відносин між американським та українським бізнесами, що поділяють спільний інтерес у сприянні економічному розвитку та входження до кола випускників програми.

Усі витрати на участь, пов’язані з перельотом, перебуванням, проживанням та стажуванням, покривають організатори. Ознайомитись з деталями програми можна за посиланням.

Для участі в програмі потрібно заповнити онлайн-заявку. Дедлайн подання — 1 вересня 2024 року.

Ми вже писали, що закриття ФОПів в Україні зросло на 54%, а компаній – на 15%.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті