36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Якісні державні послуги для кожного: шість громад отримали мобільні ЦНАПи

Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні в партнерстві з Мінцифри передали ще для шести громад спеціально обладнані автомобілі, які оптимізують процеси та покращать надання адміністративних послуг, – повідомляють на сайті Мінцифри.

“Мобільні ЦНАПи — це ще один інструмент, завдяки якому в громаді реалізуються права та можливості кожної людини на гідне життя, безбар’єрність, інклюзивність, адже ці фундаментальні цінності мають бути основою під час упровадження виїзних мобільних форм обслуговування мешканців”, — зазначила Марина Бобраніцька, начальниця управління системного розвитку надання адміністративних послуг.

Цього разу мобільні ЦНАПи отримали населені пункти у двох областях. Миколаївська область – міста Вознесенськ, Первомайськ та селище Баштанка. Дніпропетровська області – міста Кам’янське, Кривий Ріг та селище Новоолександрівка.

“ЄС прагне підтримувати інноваційні цифрові та мобільні рішення в Україні, які покращують повсякденне життя багатьох людей. Використовуючи ці технології, ми допомагаємо задовольнити нагальні потреби, насамперед у громадах, які постраждали від війни, а також сприяємо довгостроковій стабільності та поглибленню інтеграції України з ЄС”, — сказав Штефан Шльойнінг, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Мобільний ЦНАП — це автомобіль, обладнаний робочим місцем для адміністратора, інтернетом, електрикою, кондиціонуванням та всім необхідним для якісного надання публічних послуг жителям громади. Це важливе та ефективне рішення для тих населених пунктів, які мають високе навантаження на ЦНАП, нестачу персоналу, а також у яких відсутні спеціалізовані послуги.

“За підтримки Європейського Союзу та в тісній співпраці з Міністерством цифрової трансформації України UNDP працює над тим, щоб вразливі верстви населення, зокрема у віддалених районах, маломобільні групи населення та внутрішньо переміщені особи, мали надійний доступ до основних державних послуг. Разом з нашими сильними національними та міжнародними партнерами й зосередженістю на сприянні прогресу в Україні ми прагнемо створювати більше ініціатив на користь її народу”, — зазначив Яко Сільє, Постійний представник UNDP в Україні.

Ми вже писали, що депресія “помолодшала”: 56% антидепресантів призначають людям до 40 років.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті