25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей

Projector Foundation за підтримки International Trade Centre (ITC) та United Nations agency,  оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Перевага надається українкам, що живуть у сільській місцевості, – повідомляє Громадський простір.

Ця програма орієнтована на 90 жінок, віком від 18 років, які зараз проживають на сільських місцевостях на підконтрольній Україні території.

Податися на навчання, що стартує у липні-серпні, можна за такими напрямами:

Graphic Design Beginning (1 група, 22 особи, 3 місяці),
IT PM (1 група, 22 особи, 3 місяці),
Facebook & Instagram Targeting (1 група по 23 особи, 2 місяці),
SMM for Business (1 група, 23 особи, 2 місяці)
Дедлайн подачі заявок: 22 липня 2024 року.

На курсах студентки отримають потужну теоретичну базу знань й закріплять набуті навички на практиці. Навчальний процес передбачає роботу над кейсами реальних замовників. Тому після успішного завершення курсів студентки матимуть сертифікат та готовий проєкт для портфоліо.

Окрім навчання, студенткам програми надається HR підтримка. Учасниці пройдуть воркшоп з HR спеціалістом, який розкаже про пошук роботи, підготовку CV, проходження співбесіди та будуть готові розпочати кар’єру у креативному/IT секторі. Окрім цього, учасниці програми отримають доступ до сервісу LEZO, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін. Не менш важливою частиною навчання у Projector Foundation є спільнота. Участь у ком’юніті — це однодумці, класні можливості та корисні події для кар’єрного розвитку.

Детальна інформація про набір на навчання, яке мотивує рухатись далі, на сайті проєкту.

Нагадуємо, триває набір на курс для тренерів «Як викладати дорослим?».

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті