25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Як обміняти перше 2-річне посвідчення водія?

Обміняти посвідчення водія можна не раніше закінчення його строку дії, – повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Перший крок для обміну документа — це взяти талон на послугу через е-запис або в терміналі у сервісному центрі МВС. Далі потрібно прийти до сервісного центру МВС на визначений час з необхідними документами. Паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, витяг про місце проживання та довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків можна пред’явити адміністратору сервісного центру МВС у застосунку Дія. 

Якщо перше посвідчення водія має лише електронну версію без друку на пластиковому бланку, власник посвідчення пред’являє адміністратору сервісного центру е-посвідчення з Дії.   

Отримати готове посвідчення водія можна у день звернення до сервісного центру МВС. 

Обміняти посвідчення водія можна також онлайн у Кабінеті водія або у застосунку Дія. Через онлайн-сервіси можна замовити доставку документа у відділення Укрпошти чи кур’єром на будь-яку зручну адресу або ж забрати у сервісному центрі МВС. Посвідчення водія може отримати лише власник. Заявка розглядається протягом трьох днів, окремо надаються логістичні послуги. 

Орієнтовна вартість — 572 грн за бланк посвідчення та адмінпослуги сервісного центру МВС, 294 грн за логістичні витрати, може бути також нарахована комісія банку.

Ми вже повідомляли про програму безкоштовного навчання в автошколах для ветеранів та членів їхніх сімей.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті