25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Укрпошта підвищує тариф на доставку посилок по Україні

Національний поштовий оператор спрощує та індексує вартість послуг на відправлення по Україні в межах тарифів “Укрпошта. Стандарт” і “Укрпошта. Експрес” з 01 липня 2024 року, – повідомляється на сайті Укрпошти.


Згідно з оновленими тарифами вартість відправлень «Укрпошта Стандарт» збільшиться у середньому на 5-9 грн. Тарифи “Укрпошта. Експрес” по області та в межах України зміняться в середньому на суму до 10 грн залежно від ваги відправлення. Наприклад, доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 85 грн порівняно з попередніми 75 грн – до перегляду тарифів. Тарифи на пересилання письмової кореспонденції, послуг “Укрпошта. Документ” та міжнародних відправлень не зміняться.

Разом із тим спрощується нарахування тарифів для відправлень до 2 кг. Відтепер, така вартість буде єдиною в межах країни. Згідно з тарифом “Стандарт” для відправлень до 2 кг по області вона становитиме 40 грн, по Україні – 45 грн. А для тарифу “Експрес” – 45 та 60 грн відповідно. Також одну гривню з кожного відправлення “Експрес” буде спрямовано на підтримку ЗСУ. Клієнти Укрпошти тепер можуть пришвидшити нашу Перемогу й допомогти ЗСУ, відправивши за тарифом “Експрес” по Україні або за кордон у будь яку країну світу.

Збільшення вартості послуг є вимушеною мірою. Ключові причини – це зростання цін на електроенергію, паливо та комунальні послуги, інфляція, а також значні руйнування інфраструктури внаслідок російських обстрілів й необхідність її відновлення. Оновлені тарифи також містять витрати на реалізацію заходів для забезпечення безперервної роботи в умовах відсутності електроенергії, зокрема на прифронтових територіях, для того, щоб пенсії, соціальні виплати, посилки, ліки та листи доставлялись всюди за будь-яких умов.

Попри зростання, ціни національного поштового оператора лишаються найдемократичнішими на ринку, а для корпоративних клієнтів Укрпошти продовжує діяти гнучка система знижок.

Нещодавно ми повідомляли, що продовжено збір речей для соціального проєкту “КРАМНИЦЯ” від Українського Червоного Хреста.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті