25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Електронне бронювання і шлюб онлайн — Михайло Федоров про нові послуги в Дії

Цього тижня перші у світі пари одружилися онлайн у Дії. Одруження онлайн по відеозвʼязку — це революційний сервіс, який дозволяє зареєструвати шлюб повністю у цифровому форматі.

Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі національного телемарафону розповів більше про перший у світі шлюб онлайн, нові сервіси в Дії та тестування Мрії.

“На бета-тест шлюбу онлайн в Дії зареєструвалися 2500 пар. На вихідних декілька пар вже протестували сервіс і одружилися онлайн. Послуга працює в кілька кліків: спершу подання заяви, а потім процедура реєстрації по відеозв’язку. Бета-тест пройшов успішно і ми поступово готуємося до відкриття послуги для всіх громадян”, – зазначив Михайло Федоров.

Віце-прем’єр-міністр розповів про сервіси, які нещодавно запустили в Дії. Зокрема, електронне посвідчення ветерана, яке необхідне в різних життєвих ситуаціях, вже згенерували понад 185 тисяч українців.

Також Михайло Федоров розповів про послуги, які вже скоро будуть доступні у застосунку чи на порталі Дія. Зокрема, стартував набір на бета-тестування свідоцтв про народження, шлюб, розлучення та зміну імені. Окрім цього, зараз в розробці електронне бронювання на порталі Дія, тестування якого планують розпочати вже на початку липня. Спершу сервіс буде доступний для підприємств, які є критично важливими для економіки країни.

Зараз триває тестування освітнього застосунку Мрія в 40 школах.

“Мрія – це win-win проект для всіх учасників освітнього процесу. Продукт об’єднає вчителів, дітей і батьків, що дозволить краще зрозуміти одне одного”, – додав Михайло Федоров.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті