25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

УСІ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ УЧНІВ 1–2 КЛАСІВ НАДРУКУЮТЬ КОШТОМ УРЯДУ США

Міністерство освіти і науки України на своєму сайті повідомляє про реалізацію масштабної ініціативи. Уряд США виділив на друк навчальних книжок $8,3 млн. Таким чином буде надруковано 3.2 млн примірників, що дозволить забезпечити учнів 1-2 класів усіма підручниками.

Ця допомога — надзвичайно важливий внесок для української системи освіти, особливо в умовах російської агресії, коли більшість державних видатків спрямовують на підтримку наших захисників. Саме завдяки цій підтримці буде зроблено все можливе, щоб наймолодші школярі отримали підручники вчасно. Навіть попри складні умови роботи поліграфічної галузі та значне її руйнування ворогом.

“Ця підтримка від USAID та всього народу США — більше, ніж просто книжки. Це черговий вияв солідарності з нашою державою, яка продовжує боротьбу зі злом. Ворог послідовно намагається знищити нашу культуру, забрати доступ до освіти і скалічити дитинство. Але не зможе, бо в цій битві ми не самі”, — зазначає Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

Очікується, що всі підручники для 1–2 класів вдасться надрукувати вже до початку нового навчального року. Закупівля підручників відбуватиметься за конкурентною і прозорою процедурою: фінансування на друк спрямують тим українським видавництвам, які перемогли в конкурсі, — отримали гриф МОН та набрали від 10 000 голосів за результатами вибору закладів загальної середньої освіти.

“Харківські друкарні випускають значний відсоток усіх книг в Україні, зокрема підручників для українських дітей. Ударами по цих друкарнях росія атакує систему освіти України… Ми й надалі будемо з українським народом, який захищається від варварської загарбницької війни росії”, — зазначає Джейк Салліван, радник з національної безпеки.

Нагадаємо, розпочала роботу консультативна телефонна гаряча лінія МОН та чат-бот для запитань про вступ 2024.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті