36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Грант на навчання в IT-сфері

Гуманітарна організація ACTED Ukraine надасть гранти у розмірі до 40 000 грн для навчання в IT-сфері для тих, які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території України (перевага надається жінкам). Програма має на меті посилити економічний розвиток жінок, розширити можливості для зайнятості та підприємництва, а також, збільшити доступ жінок до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

Ініціатива передбачає навчання на короткострокових та інтенсивних курсах (від 3 до 12 місяців) у провідних IT школах та академіях, які є партнерами ACTED. Грант покриває навчання на курсах вивчення мов програмування, Front-end, Back-end, тестування, комп’ютерна графіка та дизайн, та інших сучасних інформаційних та передових технологій.

Участь у конкурсі можуть брати особи, які мають освіту, досвід, навички в IT-сфері й наявність технічного устаткування відповідно до обраного напрямку навчання. У першу чергу програма підтримує осіб, які постраждали від збройного конфлікту та мають соціальні та фінансові критерії вразливості:

жінки-ВПО;

жінки, які втратили роботу/постійний дохід внаслідок конфлікту або COVID-19;

безробітні жінки, освіта яких не дозволяє знайти роботу в районах релокації або в районах, що безпосередньо страждають від конфлікту;
жінки-голови родин з неповнолітніми дітьми;

особи (жінка або чоловік) з інвалідністю;

жінки, які доглядають за людьми з інвалідністю, з тяжкими хронічними захворюваннями, або за людьми похилого віку;

батьки (жінка або чоловік) — одинаки;

безробітні жінки з інженерною освітою, яка вже не є актуальною у зв’язку з перевагою інших прогресивних галузей або із закриттям підприємств.

Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму, а для отримання додаткової інформації можна звернутися за електронною адресою ukraine.seed@acted.org.

Також нещодавно Естонська рада у справах біженців розпочала реалізацію “Програми екстреної підтримки засобів для існування”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті