36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

В Україні стартував набір до “Школи операторів будівельної техніки”

Навчальну програму, яка дозволить людям без попереднього досвіду володіння будівельною технікою опанувати нову для себе професію реалізують Немішаївський фаховий коледж та компанія “Алеф Строй” за партнерства Конфедерації будівельників України. Програма стартує за сприяння Мінекономіки та підтримки USAID.

“Сьогодні держава докладає максимум зусиль для того, щоб запропонувати людям нові можливості для самореалізації. В центрі уваги — молодь, ветерани, жінки. Міністерство економіки всіляко сприяє реалізації навчальних програм, які допоможуть людям здобути нові навички та професії, які мають попит на ринку праці. Адже це означає, що учасники таких програм точно знайдуть собі роботу з досить конкурентною заробітною платою. Інша важлива річ: такі програми задовольняють потреби ринку у конкретних фахівцях. Це важливо, насамперед з погляду відновлення економіки та  стабільної роботи бізнесу.”, – розповіла заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Навчання у «Школі операторів будівельної техніки» почнеться 1 серпня 2024 року. Курс передбачає 9 тижнів теоретичних та практичних занять. За підсумками учасники отримають сертифікат державного зразка та сприяння з працевлаштуванням. Навчання, проживання та харчування безоплатне для всіх учасників. 

Долучитися до навчання зможуть українці, яким виповнилося 18 років та які хочуть опанувати нову для себе професію. Програма також покликана створити більше умов для реалізації потенціалу жінок на ринку праці у якомога ширшому спектрі професій, що можуть їх зацікавити.

«Українські жінки перебирають на себе лідерську роль та опановують нові навички. Вони виконують складні завдання на рівні з чоловіками та є запорукою стійкості країни. Школа операторів будівельної техніки покликана створити можливості для працевлаштування та відновлення економіки»,- зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська.

Щоб узяти участь у конкурсі на навчання охочі мають заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/m5kJ4Bi3PGGEDZEF7. Оголошення результатів конкурсу відбудеться 27 липня 2024 року. 

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті