36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

За підтримки Програми USAID в Україні готуватимуть операторів будівельної техніки

За сприяння Мінекономіки та підтримки USAID в Україні стартувала нова навчальна програма “Школа операторів будівельної техніки”, завдяки якій люди без попереднього досвіду зможуть опанувати нову для себе професію, йдеться у повідомленні пресслужби Мінекономіки.

Навчання у “Школі операторів будівельної техніки” розпочнеться 1 серпня 2024 року на базі Немішаївського фахового коледжу. Курс передбачає 9 тижнів теоретичних та практичних занять. За підсумками учасники отримають сертифікат державного зразка та сприяння з працевлаштуванням. Навчання, проживання та харчування безоплатне для всіх учасників.

Долучитися до навчання зможуть українці, яким виповнилося 18 років та які хочуть опанувати нову для себе професію. Програма також покликана створити більше умов для реалізації потенціалу жінок на ринку праці у якомога ширшому спектрі професій, що можуть їх зацікавити.

“Сьогодні держава докладає максимум зусиль для того, щоб запропонувати людям нові можливості для самореалізації. Гранти на започаткування чи розвиток бізнесу, програми перенавчання чи підвищення кваліфікації, працевлаштування вразливих верств населення – ми прагнемо, щоб кожен, хто цього потребує, мав можливість обрати найбільш прийнятний для себе варіант. У центрі уваги — молодь, ветерани, жінки”, – повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті