36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

В Уряді контролюють дотримання справедливості розподілу електроенергії

Держенергонагляд перевіряє дотримання справедливості розподілу електроенергії спільно з обласними військово-цивільними адміністраціями та операторами системи розподілу, а також здійснюють корегування переліку об’єктів критичної та соціально важливої інфраструктури, повідомив Голова Держенергонагляду Руслан Слободян в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.

“Слід виважено підійти до формування переліку об’єктів критичної та соціально важливої інфраструктури, що дасть можливість більш рівномірно розподілити навантаження серед усіх інших споживачів”, – зауважив очільник відомства.

Зараз триває важлива аналітична робота в усіх областях України, у всіх містах. Необхідно визначити наскільки важливі об’єкти, внесені до переліку, для життєзабезпечення населення. І вже на основі цього аналізу сформувати рекомендації щодо корегування їх підключень.

“Зрозуміло, що чим більше в переліку об’єктів критичної інфраструктури, тим більший тягар обмежень припадає на споживачів поза переліком”, – зазначив очільник відомства.

Наразі в багатьох областях з переліку об’єктів критичної та соціально важливої інфраструктури вже вилучаються об’єкти. Частину таких об’єктів заживлюють генераторами. В інших випадках, за можливості, мінімізують навантаження на лінії, завдяки технічним переключенням.

“Насправді ефект є уже прямо зараз. Завершити цю роботу плануємо до кінця червня”, – наголосив Руслан Слободян.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті