36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

8 млн євро. Грантовий конкурс з розв’язання проблеми мобільності у містах

Інноваційна спільнота EIT Urban Mobility за підтримки Європейського Інституту Інновацій та Технологій (EIT) та Європейського Союзу продовжує приймати заявки на грантовий конкурс Main Innovation EIT Urban Mobility 2025, йдеться на сайті business.diia. Програма має на меті розв’язати проблеми мобільності, з якими стикаються європейські міста шляхом запровадження інноваційних рішень. Загальна сума фінансування проєкту становить 8 млн євро

Про програму

Ініціатива підтримає проєкти, в межах яких передбачено розробку або тестування нових рішень в реальних умовах і досягнення комерційної життєздатності у визначені терміни. Подані пропозиції повинні відповідати мінімальному рівню технологічної готовності TRL 6 (Бета-прототип. Технологія, продемонстрована у відповідному середовищі) і стосуватися однієї з таких тем:

  1. Міська логістика: планування та управління транспортуванням і розподілом товарів у містах, включаючи будівництво, доставлення сипучих матеріалів та утилізацію відходів.
  2. Електрифікація транспорту та альтернативні види палива: впровадження рішень з нульовим рівнем викидів і чистої енергії, що сприяють декарбонізації міського транспорту.
  3. Громадський транспорт: планування та експлуатація, зокрема, покращення якості обслуговування клієнтів, суспільних транспортних послуг (автобусів, трамваїв, метро, поїздів тощо), доступних для використання широкими верствами населення.

Програма узгоджена з цілями Місії ЄС з питань кліматично нейтральних та розумних міст Net Zero та підтримує активну співпрацю з Європейською технологічною платформою ALICE у сфері міської логістики.

Мета: розв’язати проблеми мобільності, з якими стикаються європейські міста шляхом запровадження інноваційних рішень.

Загальна сума фінансування проєкту становить 8 млн євро.

Хто може отримати:

  • малі та середні підприємства;
  • університети;
  • науково-дослідні та технологічні організації;
  • представники міського самоврядування та інші.

Дедлайн: 4 червня 2024 року.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті