36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

NEFCO включила 5 додаткових проєктів до ініціативи відновлення інфраструктури у громадах

Північна екологічна фінансова корпорація (Nordic Environment Finance Corporation – NEFCO) включила до ініціативи з відновлення ключової муніципальної інфраструктури 5 додаткових проєктів у Чернігівській, Сумській та Миколаївській областях, передає Укрінформ з посиланням на NEFCO.

Корпорація нагадала, що у грудні 2022 року була започаткована ініціатива вартістю 50 мільйонів євро для відновлення ключової муніципальної інфраструктури в 12 громадах Київської області.

“Нещодавно програму було розширено. До неї включили п’ять додаткових проєктів у Чернігівській, Сумській та Миколаївській областях. Нові проєкти входять до Компоненту II програми”, – повідомили у NEFCO.

Зазначається, що ці проєкти спрямовані на модернізацію критично важливих комунальних послуг: водопостачання, водовідведення та теплопостачання. Зокрема, у громадах, які не мають доступу до води після обстрілів, проводиться заміна водорозподільних мереж, щоб відновити водопостачання.

У системах водовідведення встановлюються менші збірні модульні системи, розроблені для задоволення конкретних потреб кожної громади із дотриманням українських стандартів. Крім того, відбувається реконструкція наявних котелень та в них впроваджуються заходи підвищення енергоефективності, щоб забезпечити стабільне теплопостачання.

Щодо успіхів ініціативи з відбудови на Київщині, у NEFCO повідомили про завершення шести контрактів на роботи в Ірпені та Бородянці. Так, в Ірпені було відновлено інформаційно-обчислювальні системи мереж водопостачання та водовідведення.

У Бородянці котельні та об’єкти водопостачання та водовідведення обладнали сучасною системою моніторингу та диспетчеризації. У Гостомель була доставлена техніка для обслуговування водовідведення, яка вже працює.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті