35.8 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Подати заяви до міжнародного Реєстру збитків тепер можна на вебпорталі «Дія»

Відтепер заявники, які бажають подати заяви до міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією РФ проти України, мають можливість скористатися для цього вебпорталом «Дія», повідомляє пресслужба Міністерства юстиції України у Фейсбуці.

«Відтепер заявники, які бажають подати заяви до міжнародного Реєстру збитків, мають можливість скористатися для цього вебпорталом «Дія» за посиланням: www.diia.gov.ua/services/RD4U», – ідеться в повідомленні.

Крім реєстр збитків повідомив про вдосконалення процедури подання заяв.

Раніше подання заяв до міжнародного Реєстру збитків було доступним лише через мобільний застосунок «Дія».

Запуск послуги на вебпорталі «Дія» покликаний спростити процес подання заяв. Тепер можна подавати заяви, скориставшись будь-яким пристроєм з доступом до Інтернету, без необхідності встановлення мобільного застосунку «Дія».

Міжнародний Реєстр збитків постійно вдосконалює систему подання заяв. Наразі можливо подати заяву за категорією А3.1 «Пошкодження або знищення житлового нерухомого майна». Незабаром ця можливість стане доступною для всіх власників житла в Україні, чиє майно було пошкоджено або зруйновано, незалежно від місця його розташування та подання заяв за програмою «єВідновлення».

Також у найближчі місяці буде відкрита можливість подання заяв за низкою інших категорій, затверджених Конференцією Учасників міжнародного Реєстру збитків.

Докладніше: https://cutt.ly/9etEZcuR.

Сервіс у Дії та вимоги до розроблення міжнародного Реєстру реалізовано у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України та Міністерством юстиції за підтримки проєкту USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті