36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Можливості для ГО та громад: UNDP оголошує грантову програму «Партнерство заради відновлення»

Програма Розвитку ООН (UNDP) в Україні оголошує грантову програму «Партнерство заради відновлення», яка надасть можливості для ГО та громад. Грантова програма впроваджується в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), який фінансується Урядом Швеції через Шведську агенцію міжнародного розвитку SIDA, йдеться на офіційному сайті програми в Україні.

Грантова програма спрямована на задоволення потреб українських громад в умовах війни. Програма зосереджується на:

  1. Забезпеченні підтримки та інтеграції у соціальне життя ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та інших уразливих груп населення, які постраждали від війни; 
  2. Сприянні інклюзивній трансформації громад.

Проєктні пропозиції мають бути реалізовані в наступнихцільових регіонах: Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька та Волинська області.

До участі запрошуються неурядові організації у партнерстві з місцевими органами влади, громадськими організаціями (включаючи організації з громад), членськими бізнес-об’єднаннями, навчальними закладами та/або підприємствами.

UNDP передбачає надання грантів міжгалузевим партнерствам, які зможуть продемонструвати свою здатність реалізувати запропоновану ініціативу в одній із таких пріоритетних сфер: 

  1. Інклюзивний місцевий економічний розвиток, включаючи, але не обмежуючись, просуванням сталого садівництва, фермерства та туризму, а також інновації в розміщенні ММСП та доступі до місцевого ринку; 
  2. Просування гендерної рівності та розширення економічних можливостей жінок і чоловіків, включаючи внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інші групи, які постраждали від війни; 
  3. Інклюзивні місцеві громади, з акцентом на посилену участь недостатньо представлених груп у прийнятті місцевих рішень та покращення справедливого доступу до державних послуг та інфраструктури громад (об’єктів, базових послуг та громадських просторів) з особливим акцентом на вразливих групах і спільнотах, які не отримують належних послуг. 

Більше інформації на сайті UNDP

Кінцевий термін подачі пропозицій — 15 червня 2024 року (включно).

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті