25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Денис Шмигаль: Розпочинаємо відбудову Охматдиту після ракетного удару росії вже зараз

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком оглянули пошкоджені корпуси та приміщення зруйнованої росіянами лікарні Охматдит.

Внаслідок прямого ракетного влучання по Охматдиту зруйновано корпус токсикології. Пошкоджені п’ять корпусів, зокрема хірургічний. Також частково пошкоджено єдину в країні онкогематологічну лабораторію.

“Вже проводяться роботи щодо оцінки пошкодження обладнання й очищення блоків корпусів та відділень, щоб почати повернення пацієнтів там, де це можливо”, – зазначив Глава Уряду.

Наразі вже відновлені світло, водопостачання й вентиляція. 

“Дякую енергетикам, які оперативно завезли резервне обладнання. Вдячний очільнику МОЗ Віктору Ляшку та голові МВС Ігорю Клименку за проведену роботу”, – відзначив Денис Шмигаль та додав, що Міністр охорони здоров’я координує процес особисто.

На першочергові роботи з відбудови Уряд уже виділив 100 млн грн, і ще 300 млн грн виділить в разі потреби. Крім того, завдяки небайдужим людям, через платформу United24 зібрано 250 млн грн. Ще 132 млн грн — на благодійний рахунок лікарні, 280 млн грн — пожертви у благодійний фонд “Охматдит”, 1 млн євро виділив Уряд Литви.

“Дякуємо українцям, бізнесу, партнерам за оперативну реакцію на виділення коштів. Вони всі будуть нам потрібні для відновлення корпусів та закупівлі обладнання. Українці вкотре показали злагодженість та єдність. Разом вистоїмо та все відбудуємо”, – також відзначив Денис Шмигаль.

Ми вже повідомляли про те, що обстеження зруйнованого житла тепер проводитиметься і на території активних бойових дій.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті