25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

УВКБ ООН в Україні та Мінекономіки посилюють співпрацю, щоб створювати умови для повернення українців

Міністерство економіки поглиблює співпрацю із Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні. Зокрема, УВКБ ООН розробило платформу для українських вимушених мігрантів та внутрішньо переміщених осіб – “Україна – це Дім”, яка надаватиме вичерпну інформацію з питань перебування українців за кордоном, їх повернення в Україну, програми підтримки щодо житла, працевлаштування та інші види допомоги. За сприяння Мінекономіки платформа буде наповнюватися інформацією про актуальні можливості щодо працевлаштування, навчання, підприємництва.

Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з представницею УВКБ ООН в Україні Кароліною Біллінг. Участь у заході також взяла заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна, – повідомляє Урядовий портал.

«Створення умов для повернення українців додому – одне з пріоритетних завдань, над яким нині працює держава. Мета Уряду – створити умови для працевлаштування і створення власних бізнесів українцями, можливості придбати власне житло на доступних умовах, впровадження інструментів для навчання та перекваліфікації. Ми вдячні нашим партнерам з Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні за створення ресурсу, на якому українці у різних країнах зможуть отримати актуальну інформацію щодо економічних можливостей в Україні», – зазначила Юлія Свириденко.

Посилання на платформу – https://ukraineishome.org/uk/.

Ми вже писали, що цими днями Уряд вдосконалив військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті