36.9 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024
spot_img

Угорська Екуменічна Служба Допомоги

Угорська Екуменічна Служба Допомоги забезпечує всеохоплюючу, комплексну допомогу для внутрішньо переміщених осіб в Україні та для біженців в Угорщині. Як член Альянсу АСТ, активно працює над реалізацією міжнародної програми допомоги. Екуменічна Служба Допомоги надає всеохоплюючу підтримку на обидва сторони кордону для тих, хто змушені були покинути свої дома. 

Офіційна назва:

Благодійна організація Благодійний фонд “Угорська екуменічна служба допомоги”

Напрямки діяльності:


Після початку конфлікту 24 лютого, Угорська Екуменічна Служба Допомоги (УЕСД) негайно розпочала мобілізацію для реагування. Організація зосередила свої зусилля на важкодоступних територіях, куди рідко виходять міжнародні гуманітарні організації, зокрема в Херсоні, де тривають бойові дії. Вони доставили допомогу тим, хто найбільше потребує, забезпечуючи все від юридичних консультацій до психотерапії, щоб підтримати ментальне та психологічне здоров’я українців.
УЕСД використовує два види грошових виплат для фізичних осіб: багатоцільову грошову допомогу (MPCA), яка надає свободу вибору та гідність, і фінансову підтримку “Оцінити і допомогти” (Assess & Assist) для конкретних проблем, які не покриває MPCA, наприклад, медичні витрати.
УЕСД також ініціювала гранти (гнучкі малі гранти – FSG) для організацій, що займаються гуманітарною підтримкою в Україні, співпрацюючи з місцевими партнерами для максимального підтримки та підвищення стійкості місцевих громад.
Додатково, УЕСД отримала фінансування для відновлення шкіл та медичних закладів у Бородянці, Ірпені та інших пошкоджених населених пунктах, співпрацюючи з урядом Угорщини на цільовому будівництві та ремонті.
Ці заходи підтверджують ангажування УЕСД в гуманітарній допомозі та підтримці українського народу під час кризи.

Керівництво:


Директор: Сотмарі Барнабаш*

* за даними OpenDataBot

Історія створення:


Угорська Екуменічна Служба Допомоги була заснована у 1991 році і сьогодні є однією з найбільших міжнародно визнаних благодійних організацій в Угорщині. Організація почала як добровільне об’єднання церков-засновників, але наразі є професійною командою, що об’єднує волонтерів, донорів та корпоративних партнерів з метою надання допомоги потребуючим.
Протягом останніх трьох десятиліть організація реалізувала гуманітарні програми та проєкти розвитку у понад 40 країнах світу. В Україні УЕСД має постійні представництва включно з Закарпатською областю та Києвом. Організація активно працює на всій території країни, зосереджуючись на гуманітарній допомозі, відновленні після кризи та розвитку місцевих партнерів.
Зокрема, з початку збройного конфлікту в 2014 році, УЕСД забезпечувала допомогу біженцям у 20 областях України, включаючи роздачу продуктів харчування, побутової техніки та психологічну підтримку. Організація також відіграє важливу роль у боротьбі з COVID-19, надаючи захисні засоби та медичні ресурси для закладів охорони здоров’я в Закарпатській області.
Завдяки своїй діяльності Угорська Екуменічна Служба Допомоги прагне не лише надавати термінову гуманітарну допомогу, але й сприяти сталому розвитку та підвищенню стійкості місцевих громад у країнах, де вона присутня.

Контакти:


Юридична адреса: 03143, Україна, місто Київ, вулиця Заболотного Академіка, будинок, 150а, офіс, 5
Сайт: Угорська Екуменічна Служба Допомоги
Фейсбук сторінка: Угорська Екуменічна Служба Допомоги


Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті