25.7 C
Kyiv
Понеділок, 22 Липня, 2024
spot_img

Оголошено набір на стажування у сфері цифрової трансформації ветеранської політики

Департамент цифрового розвитку та трансформації Міністерства у справах ветеранів України запрошує креативних, відповідальних та ініціативних спробувати себе в сфері IT, а саме стати частиною цифрової трансформації нашої країни, а в подальшому працювати з ветеранами та ветеранками. 

Мінветеранів пропонує практичний досвід в сфері цифрового розвитку держави, навчання та тренінги для підвищення навичок, менторство від досвідчених ІТ-спеціалістів, розширення професійної мережі контактів та подільші рекомендації на працевлаштування у державному секторі.

Стажування проводиться з метою залучення нових спеціалістів до роботи на державній службі, ознайомлення їх зі специфікою діяльності міністерства, набуття ними практичного досвіду виконання завдань та обов’язків державного службовця. Досвідчені фахівці готові ділитися своїми унікальними знаннями та професійно розвивати українську молодь. Під час стажування студенти та випускники знайомляться з діяльністю підрозділів Мінветеранів зсередини, вирішують оперативні завдання, долучаються до аналітичної роботи та стають генераторами нових ідей.

На стажування запрошують осіб, які мають вищу освіту чи навчаються на останніх курсах у відповідних галузях ІТ, менеджмент, державне управління або споріднених галузях, володіють українською мовою (знання англійської буде перевагою), вміють працювати з комп’ютерними програмами та інструментами. Комунікабельність, ініціативність та бажання розвиватися у сфері цифрового розвитку держави вітається.

Заявки приймають до 15 липня. Результати будуть оголошено вже 20-21 липня. Стажування триватиме з 22 липня по 23 серпня. 

Прийом заявок за посиланням. Контакта особа: Галина БАЧИНСЬКА, телефон (050) 380-48-35; ел. пошта: h.bachynska@mva.gov.ua

Ми вже повідомляли, що в українських школах запровадять новий курс “Уроки щастя”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Останнє на сайті