Держспецзв’язку презентувала представникам державних органів нові технічні рішення для захисту державних установ від DDoS-атак.
Під час презентації представники Держспецзв’язку продемонстрували можливості програмної продукції та сервісної підтримки, що розгорнуті в Державному центрі кіберзахисту.
Ці рішення забезпечують ефективне виявлення та блокування різних типів кіберзагроз та розширений моніторинг і аналіз трафіку.
“Нові рішення кіберзахисту від Держспецзв’язку дадуть державним органам та організаціям можливість стати більш захищеними. Ми закликаємо колег з держсектору по максимуму використати ці можливості, щоб ефективніше захищатись від ворожих кібератак”, – зазначив Голова Держспецзв’язку Юрій Мироненко.
Голова Держспецзв’язку подякував Проєкту USAID “Кібербезпека критично важливої інфраструктури України” за допомогу з програмною продукцією та сервісною підтримкою, а також за спільне проведення заходу.
“Завдяки допомозі USAID ми оновили і суттєво покращили спроможності урядової команди реагування CERT-UA та Державного центру кіберзахисту. Ми також спільно впроваджуємо найкращі світові практики у сфері кібербезпеки, розвиваємо співпрацю із Агенцією США з кібербезпеки та інфраструктури CISA. Дуже цінуємо такі партнерські відносини”, – додав Юрій Мироненко.
Директорка бюро з питань демократії та врядування Місії USAID в Україні Енн Хоппер у своєму виступі зазначила, що США твердо підтримують Україну у її протистоянні повномасштабному вторгненню росії, у тому числі у кіберпросторі.
“Кібербезпека – це не лише про захист даних. Це й про те, що мільйони українців можуть безперебійно отримувати державні послуги щодня. Для цього USAID підтримало Держспецзв’язку у покращенні технічних спроможностей для захисту 70 державних інтернет-ресурсів та вебсервісів від DDoS атак і планує підтримати захист ще 170 ресурсів, інтегрувавши їх у Центр очищення трафіку Держспецзв’язку від DDoS атак”, – підкреслила Енн Хоппер.
Нагадаємо, медичні заклади “первинки” найближчим часом отримають 887 ноутбуків для роботи.