Нова пошта і НСЖУ профінансують реабілітацію журналістів, що працювали на фронті

Головні тези

  • Нова пошта і НСЖУ профінансують реабілітацію журналістів, які працювали на фронті та в прифронтових громадах.
  • Шестеро медійників пройдуть двотижневий курс відновлення на Рівненщині – з медичним обстеженням, реабілітацією та психологічною підтримкою.
  • Серед учасників – журналісти з пораненнями, контузіями та тяжким травматичним досвідом роботи під час війни.
  • Програму приурочено до Дня журналіста – 6 червня.

Нова пошта спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) запускає програму реабілітації для медійників, які працювали на фронті, в прифронтових громадах або документували наслідки російських атак і воєнні злочини.

Шестеро журналістів і воєнних кореспондентів пройдуть двотижневий курс фізичного та психологічного відновлення на Рівненщині.

Програма включає медичне обстеження, реабілітаційні процедури та психологічну підтримку.

Серед учасників — журналісти, які отримали поранення, контузії або пережили тяжкі травматичні події під час роботи.

Серед тих, хто пройде реабілітацію: спецкор Олександр, який дивом вижив після удару ворожого безпілотника «Ланцет», але втратив колег, та кореспондентка Альона з Сумщини, яка щодня документує наслідки обстрілів і сама втратила дім через російські атаки. Забезпечити їм комплексне лікування та психологічну підтримку — найменше, що ми можемо зробити як щиру подяку за їхню роботу.

– Євген Тафійчук, CEO Нової пошти.

Програму реалізують до Дня журналіста, що відзначається 6 червня.

Читайте також: 
Офіс Омбудсмана перевірив 1 066 укриттів – 93% мають недоліки

Ми в соцмережах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
Авторка | Закінчила навчання за спеціальністю теле,-радіожурналістика. Має близько року досвіду роботи в медіа. Працювала редактором стрічки новин в онлайн-виданні Speka.media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here