Головні тези
- Нова пошта і НСЖУ профінансують реабілітацію журналістів, які працювали на фронті та в прифронтових громадах.
- Шестеро медійників пройдуть двотижневий курс відновлення на Рівненщині – з медичним обстеженням, реабілітацією та психологічною підтримкою.
- Серед учасників – журналісти з пораненнями, контузіями та тяжким травматичним досвідом роботи під час війни.
- Програму приурочено до Дня журналіста – 6 червня.
Нова пошта спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) запускає програму реабілітації для медійників, які працювали на фронті, в прифронтових громадах або документували наслідки російських атак і воєнні злочини.
Шестеро журналістів і воєнних кореспондентів пройдуть двотижневий курс фізичного та психологічного відновлення на Рівненщині.
Програма включає медичне обстеження, реабілітаційні процедури та психологічну підтримку.
Серед учасників — журналісти, які отримали поранення, контузії або пережили тяжкі травматичні події під час роботи.
Серед тих, хто пройде реабілітацію: спецкор Олександр, який дивом вижив після удару ворожого безпілотника «Ланцет», але втратив колег, та кореспондентка Альона з Сумщини, яка щодня документує наслідки обстрілів і сама втратила дім через російські атаки. Забезпечити їм комплексне лікування та психологічну підтримку — найменше, що ми можемо зробити як щиру подяку за їхню роботу.
– Євген Тафійчук, CEO Нової пошти.
Програму реалізують до Дня журналіста, що відзначається 6 червня.
Читайте також:
Офіс Омбудсмана перевірив 1 066 укриттів – 93% мають недоліки

