Головні тези
- У столиці до Дня Києва на станції метро «Золоті Ворота» відкрилася виставка «Незламне місто».
- В експозиції – живописні та графічні роботи студентів і викладачів коледжу «Універсум».
- Твори відображають Київ як символ стійкості, поєднуючи історичну спадщину з сучасними образами.
- Кураторка проєкту – Алла Шлапак, проректорка університету та депутатка Київради.
- Виставка триває до 11 червня.
У столиці напередодні Дня Києва у вестибюлі станції метро «Золоті Ворота» відкрилася виставка художніх робіт «Незламне місто».
В експозиції представлені творчі роботи студентів і викладачів Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. До неї увійшли живописні та графічні твори.
Митці відобразили Київ як символ стійкості, натхнення та незламності, поєднавши історичну спадщину столиці із сучасними образами міста.
Кураторкою проєкту стала Алла Шлапак, проректорка з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, депутатка Київради.
Відвідати виставку можна на станції метро «Золоті Ворота» до 11 червня.






Читайте також:
Українська стрічка «Паляниця» здобула нагороду Impact Award for Peace на фестивалі в США

