Головні тези
- На Харківщині російський дрон атакував бригаду енергетиків – двоє працівників поранені.
- Постраждалих госпіталізували.
- Без світла залишається частина споживачів у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Сумській областях.
- Бригади енергетиків ведуть відновлювальні роботи.
На Харківщині російський безпілотник атакував бригаду енергетиків під час виконання службових обов’язків – двоє працівників отримали поранення. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.
Поранених чоловіків доправили до лікарні, медики надали їм необхідну допомогу.
У Міненерго також зазначили, що через бойові дії та обстріли енергетичних об’єктів без електропостачання залишається частина споживачів у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій та Сумській областях.
Відновлення енергопостачання триває цілодобово – бригади працюють у посиленому режимі.
Читайте також:
Російська ракета знищила склад ВПП ООН у Дніпрі, де зберігалася гуманітарна допомога для 130 тисяч людей

