КМДА формує мережу амбасадорів безбар’єрності Києва – триває відкритий набір

Головні тези

  • КМДА розпочала формування мережі амбасадорів безбар’єрності Києва.
  • До участі запрошують активних киян, представників громадського сектору, бізнесу, освіти, культури, медіа та лідерів думок.
  • Амбасадори долучатимуться до інформаційних кампаній, просвітницьких заходів, створення контенту і публічних дискусій.
  • Відбір кандидатів проводитимуть представники Ради безбар’єрності, керівництва КМДА та профільного структурного підрозділу.
  • Сформувати мережу планують до 5 червня.
  • Ініціативу реалізують згідно з рекомендаціями Кабінету Міністрів щодо Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

В межах Національного тижня безбар’єрності Київська міська державна адміністрація (КМДА) розпочала формування мережі амбасадорів безбар’єрності Києва.

Ініціативу реалізують відповідно до рекомендацій Кабінету Міністрів України щодо залучення амбасадорів до комунікаційного супроводу Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

До участі запрошують активних киян і киянок, представників громадського сектору, експертного середовища, бізнесу, освіти, культури, медіа, молодіжних спільнот і лідерів думок, які поділяють цінності безбар’єрності та готові долучатися до інформаційних та просвітницьких ініціатив міста.

Амбасадори братимуть участь в:

  • інформаційних кампаніях;
  • просвітницьких заходах;
  • створенні контенту для соціальних мереж;
  • публічних дискусіях і міських ініціативах;
  • у популяризації принципів безбар’єрності та доступності.

Формування відбуватиметься у змішаному форматі – через відкритий набір та запрошення окремих представників професійних і громадських спільнот.

Усі кандидати проходитимуть відбір, до якого залучать представників Ради безбар’єрності, керівництва КМДА та профільного структурного підрозділу.

Безбар’єрність починається з розуміння: кожна людина має право на гідність, доступність і рівні можливості. Нам важливо, щоб про ці цінності говорили не лише інституції, а й люди, яким довіряють у громадах, професійних середовищах і спільнотах.

– заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень і відповідальна з питань безбар’єрності в Києві Марина Хонда.

Сформувати мережу планують до 5 червня. Після цієї дати анкета на участь залишиться доступною для тих, хто вирішить долучитися пізніше.

Після завершення відбору КМДА публічно представить мережу амбасадорів, а інформацію про учасників опублікують на Офіційному порталі Києва.

Читайте також: 
Міноборони і Український Червоний Хрест презентували «Глосарій з міжнародного гуманітарного права»

Ми в соцмережах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
Авторка | Закінчила навчання за спеціальністю теле,-радіожурналістика. Має близько року досвіду роботи в медіа. Працювала редактором стрічки новин в онлайн-виданні Speka.media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here