Офіс Омбудсмана з 18 червня запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО

Головні тези

  • З 18 червня стартує серія правопросвітницьких онлайнзаходів для ВПО.
  • На запитання відповідатимуть представники Офісу Омбудсмана та профільних державних органів.
  • Організатори – ГО «Відродження України 2022» та Офіс Омбудсмана за підтримки Ради Європи.

ГО «Відродження України 2022» спільно з Офісом Омбудсмана запускає серію правопросвітницьких онлайнзаходів для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) – перший вебінар відбудеться 18 червня. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Метою ініціативи є підвищення обізнаності ВПО щодо їхніх прав і доступу до основних послуг.

На запитання учасників відповідатимуть представники Офісу Омбудсмана та профільних державних органів.

Зареєструватися на вебінари можна за посиланням.

Перед початком заходу на електронну адресу учасників надішлють детальну програму та посилання для підключення через Zoom.

Проєкт реалізується за підтримки проєкту Ради Європи «Полегшення доступу до прав людини й основних послуг для внутрішньо переміщених осіб та осіб, що повертаються в Україну».

Читайте також: 
Міноборони і Український Червоний Хрест презентували «Глосарій з міжнародного гуманітарного права»

Ми в соцмережах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
Авторка | Закінчила навчання за спеціальністю теле,-радіожурналістика. Має близько року досвіду роботи в медіа. Працювала редактором стрічки новин в онлайн-виданні Speka.media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here