У столиці 15 травня оголошено Днем жалоби за жертвами нічної російської атаки

Головні тези

  • 15 травня у Києві оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок наймасованішої атаки ворога на столицю.
  • Цього дня на всіх комунальних будівлях міста приспустять прапори, заклади державної та приватної форм власності рекомендовано зробити те саме.
  • Також заборонені будь-які розважальні заходи.
  • Пошуково-рятувальні роботи у Дарницькому районі тривають, інформація про постраждалих оновлюється.

Завтра, 15 травня, в Києві оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок наймасованішої атаки ворога на столицю.

Цього дня на всіх комунальних будівлях Києва приспустять прапори. Приспустити державні прапори рекомендовано також на будівлях державної та приватної форм власності.

15 травня в столиці також заборонені будь-які розважальні заходи.

У ДСНС повідомили, що станом на 16:38 внаслідок масованої російської атаки на Київ загинули 8 людей, серед них 12-річна дитина, ще 45 постраждали, з них 2 дітей.

Пошуково-рятувальні роботи у Дарницькому районі тривають, інформація про постраждалих оновлюється.

Читайте також: 
Росія за ніч випустила по Україні 56 ракет і 675 дронів – є загиблий і постраждалі

Ми в соцмережах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
Авторка | Закінчила навчання за спеціальністю теле,-радіожурналістика. Має близько року досвіду роботи в медіа. Працювала редактором стрічки новин в онлайн-виданні Speka.media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here