У Києві після нічної атаки Росії розгорнули штаби допомоги постраждалим мешканцям

Головні тези

  • У Києві розгорнули штаби допомоги мешканцям, постраждалим внаслідок атаки РФ в ніч на 14 травня.
  • У Дарницькому районі штаб працює на вулиці Братства тарасівців, 9 – ще один розгортають на Бориспільській, 26-В.
  • У Дніпровському районі штаби діють у закладі дошкільної освіти № 62 «Зернятко» на Алматинській, 39-Б та в гімназії № 188 на Будівельників, 10.
  • Також мешканці можуть отримати консультації за телефонами гарячих ліній.

У Києві розгортають штаби допомоги мешканцям, які постраждали внаслідок російської атаки в ніч на 14 травня.

У Дарницькому районі штаб допомоги працює за адресою вулиця Братства тарасівців, 9 – у зеленій зоні за будинком.

Ще один штаб розгортають на вулиці Бориспільській, 26-В.

У Дніпровському районі штаби діють:

  • у закладі дошкільної освіти № 62 «Зернятко» на вулиці Алматинській, 39-Б;
  • в гімназії № 188 на вулиці Будівельників, 10.

Також мешканці Києва можуть отримати консультації щодо подальших дій за номерами гарячих ліній. Для Дарницького району працює номер 098-478-11-90, для Оболонського – 066-356-35-20 та (044) 334-61-02.

Читайте також: 
Росія за ніч випустила по Україні 56 ракет і 675 дронів – є загиблий і постраждалі

Ми в соцмережах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
Авторка | Закінчила навчання за спеціальністю теле,-радіожурналістика. Має близько року досвіду роботи в медіа. Працювала редактором стрічки новин в онлайн-виданні Speka.media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here