Уряд виділив ще 183 мільйони на шкільні їдальні

Головні тези:

  • Кабмін затвердив третій розподіл коштів — 183 млн грн — на оновлення шкільних харчоблоків
  • Фінансування отримають 10 шкіл у 10 областях, серед них військові ліцеї
  • В Україні вже оновлено 1668 їдалень — понад 20% від загальної кількості
  • Програма розпочата у 2020 році за ініціативою Олени Зеленської
  • До 1 вересня всі учні 1–11 класів мають отримувати безоплатні гарячі обіди

Кабінет Міністрів України затвердив третій за рахунком розподіл коштів на модернізацію шкільних харчоблоків — цього разу на суму 183 мільйони гривень. Фінансування отримають десять шкіл у десяти різних областях, зокрема й військові ліцеї.

Про це повідомила Прем’єр-міністр Юлія Свириденко. За її словами, до 1 вересня всі учні з першого по одинадцятий клас в усіх регіонах країни мають отримувати безоплатні гарячі обіди. «Якісне і збалансоване харчування напряму впливає на самопочуття дитини, концентрацію та здатність навчатися і розвиватися, особливо в умовах стресу воєнного часу. Це важлива інвестиція в майбутнє держави», — підкреслила вона.

Програма оновлення шкільних їдалень стартувала у 2020 році за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Вона охоплює не лише заміну застарілого обладнання, а й перегляд норм харчування та впровадження сучасного меню. Наразі завдяки спільним зусиллям держави, місцевих громад і міжнародних партнерів оновлено вже 1668 харчоблоків — понад 20% від загальної кількості таких об’єктів по всій Україні.

Читайте також: 
Україна долучилась до Коаліції шкільного харчування

Ми в соцмережах

Олексій Захаров
Олексій Захаров
Редактор сайту | Досвід роботи у ЗМІ — понад 17 років. Працював журналістом на Vgorode.ua, відеоредактором на "5 каналі", шеф-редактором на Gloss.ua та "Наш Київ", редактором розділу "Життя" на LIGA.Net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here