Site icon Humanitarian Media Hub

Укрпошта встановила 70 поштоматів у Києві

Укрпошта встановила 70 поштоматів у Києві

Фото: 24tv.ua

Головні тези

Укрпошта почала тестувати власні поштомати і вже встановила 70 пристроїв у Києві, повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Наразі через поштомати можна отримувати лише оплачені посилки. Функцію оплати посилок в застосунку планують додати протягом кількох тижнів.

Відправлення зберігатимуться в комірках безкоштовно до 7 днів. Після завершення цього терміну посилки, які не забрали, автоматично перенаправлятимуть до найближчого відділення Укрпошти.

Також в застосунку «Укрпошта 2.0» з’явилася функція самостійного керування доставкою. Користувачі можуть змінювати отримувача, переадресовувати посилки до іншого відділення чи поштомата, а також продовжувати термін зберігання.

Якщо посилка ще в дорозі, її можна переадресувати безкоштовно. Після надходження у відділення ця послуга оплачується за стандартним тарифом.

За словами генерального директора, компанія поступово відмовиться від паперових заяв на переадресацію та повністю переведе процес в цифровий формат, щоб зменшити черги у відділеннях.

Протягом квітня Укрпошта планує встановити ще 30 поштоматів в Одесі. До кінця року мережу хочуть розширити до понад 1 000 точок по всій Україні.

Читайте також: 
Укрпошта приєдналася до програми Плюси в застосунку Армія+
Exit mobile version