У лютому з прифронтових громад Донеччини евакуювали 166 людей

Головні тези

  • У лютому з Донеччини евакуювали 166 людей.
  • Серед них 47 маломобільних осіб та 11 дітей.
  • Евакуацію здійснили рятувальники евакуаційної групи «Фенікс».
  • Людей вивозять із прифронтових громад через постійні обстріли.

Упродовж лютого 2026 року рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» евакуювали 166 мешканців із прифронтових громад Донецької області. Про це повідомили в ДСНС.

Серед евакуйованих – 47 маломобільних громадян та 11 дітей. Евакуація з Донеччини відбувається через постійні обстріли та складну безпекову ситуацію в регіоні.

Рятувальники супроводжують мешканців на всіх етапах евакуації, допомагають із транспортуванням, документами та першочерговими потребами. Особливу увагу приділяють людям похилого віку, особам з інвалідністю та родинам із дітьми.

В ДСНС зазначили, що евакуація з прифронтових громад Донеччини залишається одним із ключових напрямів роботи рятувальних служб.

Відео: ДСНС
Читайте також: 
Росія вдарила по приміському поїзду Укрзалізниці на Дніпропетровщині – що відомо

Ми в соцмережах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
Авторка | Закінчила навчання за спеціальністю теле,-радіожурналістика. Має близько року досвіду роботи в медіа. Працювала редактором стрічки новин в онлайн-виданні Speka.media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here