Site icon Humanitarian Media Hub

Уряд заснував щорічну Премію Кабінету Міністрів для енергетиків

Уряд заснував щорічну Премію Кабінету Міністрів для енергетиків

Фото: ua-energy

Головні тези:

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про заснування щорічної Премії уряду для працівників енергетичної галузі. Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.

Державна премія покликана відзначити фахівців, які забезпечують роботу енергосистеми в умовах воєнного стану, відновлюють мережі після обстрілів та підтримують електро- і теплопостачання міст і громад.

Премія Кабінету Міністрів України присуджуватиметься щороку. Передбачено до 50 нагород у розмірі 200 тисяч гривень кожна. Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету.

Свириденко наголосила, що енергетики працюють цілодобово, часто в складних погодних умовах, під час морозів і снігопадів, а також у зонах, що зазнали ракетних і дронових атак. Відновлення пошкоджених ліній електропередач, підстанцій та іншої інфраструктури часто відбувається з ризиком для життя.

Це додаткова подяка держави разом із щомісячними доплатами для працівників ремонтних бригад, які ми запровадили з початку року.

– Юлія Свириденко.
Читайте також: 
У Дії стартував прийом заявок на додаткові 20 000 грн виплат для аварійних бригад
Exit mobile version